Sosyal hayatta kadınlara göre erkekler daha önemlidir.
#1
Evet arkadaşlar Lisemiz de bölümler arası münazara yarışması var konumuz ise''Sosyal hayatta kadınlara göre erkekler daha önemlidir'' fikrini savunacağız internette aramama rağmen birşeyler bulamadım burdan yardım edebilirseniz memnun olurum.

Not:Kadınları ve eşitliği savunan yazı yazmasın erkek üstünlüğü hakkında yazı lazım.
Ara
Cevapla
#2
Günümüzde başbakan cumhurbaşkanı ve millet vekili vesayre olarak siyaset adamlarının %90 civarı erkektir erkekler olmasa siyaset çöker Smile
Ara
Cevapla
#3
(30-05-2013, 10:54 AM)CoRRo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Günümüzde başbakan cumhurbaşkanı ve millet vekili vesayre olarak siyaset adamlarının %90 civarı erkektir erkekler olmasa siyaset çöker Smile

Evet başka kimse yok mu arkadaşlar?
Ara
Cevapla
#4
islam dininin merkezi erkek üstünlüğü mesela

Düşüncenin üstesinden gelemeyen, düşünenin üstesinden gelmeye çalışır.

https://www.youtube.com/watch?v=h0G1Ucw5HDg

Ara
Cevapla
#5
(30-05-2013, 10:58 AM)Supervitalness Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Evet başka kimse yok mu arkadaşlar?

erkekler bayanlara göre daha katı kuralları olan ve daha disiplinli bir yapıdır. Bayanlar Özel Günlerde özel şeyler ile ilgilenmek ister. Ancak Erkeklerin böyle özel günleri olmasada olur.

Erkekler bayanlara göre daha kuvvetli ve daha dayanıklı oldukları içinde evi geçindirir çile çeker ve tüm aileyi omuzlarında taşıma görevini üstlenir. bu yüzden erkekler bayanlarda ufak 1 adım öndedir.
Ara
Cevapla


Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
[-]
Hızlı Cevap
Konu


Captcha Güvenlik Kodu
Lütfen, sol tarafta görmüş olduğunuz resmin, üzerindeki harf ve rakamlardan oluşan Güvenlik Kodunu, aşağıdaki metin kutusuna giriniz. Bu işlem spam yorumları engellemek için kullanılmaktadır.
Captcha Güvenlik Kodu
(Büyük / Küçük Harf Duyarlıdır)Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi